Bafalo sparneliai – geriausias užkandis jaukiam vakarui prie filmo
Ingredientų paruošimas:10 m
Gaminimas:55 m
Viso:1 h 5 m
Porcijos:2
Kuchnia:amerikiečių 🇺🇸
Patiekalas:užkandis vakarienė Prie alaus Netflix & Chill

Bafalo sparneliai – geriausias užkandis jaukiam vakarui prie filmo

Evelina

  

Ilgai laukiau, kol pagaliau prisiruošiau namuose pati pasigaminti legendinį JAV patiekalą – Bafalo sparnelius (Buffalo wings – angl. k.), kilusius 1964 metais mieste tuo pačiu pavadinimu. Tai – populiarus pasirinkimas žiūrint sporto varžybas ar filmą. Kaip ir kiekvienas receptas, šis turi begalę variacijų, tačiau aš siūlau tokį, kokį bus patogu tiek valgyti, tiek gamintis. Skonis – pasakiškas. Prie verdančio aliejaus stovėti nereikės, o naujos palaidinės turbūt taip pat sugebėsite per daug neišsiterlioti. Skonis – pasakiškas. Aštrumą galite valdyti patys – tiesiog pasirinkite mėgstamą aštrų padažą – itin stiprų arba švelnesnį.

Jums reikės:

 • 500 g viščiukų sparnelių vidinių dalių;
 • 1 šaukšto aliejaus;
 • 0,5 šaukštelio česnakų miltelių;
 • druskos pagal skonį;
 • juodųjų pipirų;
 • 2 šaukštų aštraus padažo;
 • 1 šaukšto medaus;
 • 2 šaukštų sviesto

Eiga:

 1. Įkaitinkite orkaitę iki 200 laipsnių.
 2. Sumaišykite vištieną su aliejumi, česnakų milteliais, pipirais. Išdėliokite vištieną ant kepimo popieriaus ir kepkite tol, kol taps traški. Apie 45 minutes. Kepimo pusiaukelėje vištienos gabaliukus apverskite.
 3. Kol kepa višta, paruoškite Bafalo padažą. Mažame puode, ant žemos ugnies sumaišykite aštrų padažą su medumi. Sudėkite sviestą ir viską pavirkite dar porą minučių.
 4. Iškepusią vištieną sumaišykite su paruoštu padažu ir grąžinkite į orkaitę dar maždaug trims minutėms. 5. Skaniausia patiekti su mėlynojo sūrio padažo, bet labai gardu ir be nieko!

Straipsnis skelbtas 15min.lt

Facebook Pinterest Reddit Twitter

Tęsk storėjimą su žemiau esančiais receptais:

Skumbrės chowder Skumbrės sriuba
Dešrainiai su sūrio padažu Dešrainiai
Karščiausias šuo su geriausiomis bulvytėmis: svogūnai ir agurkėliai nenukris ant palto! Dešrainis
Sezoninis ir antivirusinis „Mac & Cheese“: tai neturi būti greitas, neišmanėliams vaikams skirtas maistas „Mac and Cheese“